niedziela, 26 lutego 2012

Fari - PoczątekWitajcie
Dziś na blogu Polskie Reggae dzięki uprzejmości Rafała Kuczyńskiego chciałbym przedstawić Wam pierwszy oficjalnie wydany materiał zespołu Fari.
Oto co można przeczytać na myspace zespołu:
"Fari czyli mówiący językami Bogów, to zespół z Leszna Wlkp. powstał w listopadzie 1999r. we Wschowie, po rozpadzie "Cannabis Indica" zespołu reggae działającego w latach 1993-1998. Zespół prezentuje szeroko pojęta muzykę reggae. Teksty mówią o troskach codziennych, materializacji życia, walce z niesprawiedliwością społeczną, głupotą, faszyzmem. Mówią także o Bogu (inspirowane przez Biblie, szczególnie Stary Testament), niosą tez pewna nadzieje na przyszłość, ze sprawiedliwość, milosc i dobro pokona zło tego świata. Fari na scenie eksploduje pozytywna energia, co sprawia, ze jest bardzo dobrze przyjmowany przez każda publiczność, przez co stal się zespołem typowo koncertowym."
Dziękując zespołowi za materiał i pozwolenie na jego publikację pragnę przy okazji poprosić was do głosowania na teledysk zgłoszony przez zespół do konkursu "Pokaż Swój Teledysk".Wystarczy posiadać konto na Facebooku,wejść na str. http://owsiaknet.pl/video/37142924 i kliknąć w "lubię to".

Untitled from farireggae on Vimeo.

No dobrze.A teraz zapraszam do pobierania i słuchania.
http://www.4shared.com/rar/tdHcP-gz/Fari_-_Pocztek__wwwpolskieregg.html
I jeszcze raz to samo:
http://chomikuj.pl/Polskie_Reggae/Fari/Pocz*c4*85tek