poniedziałek, 2 listopada 2009

Trzy Kolory Świata - Demo 2009


Witajcie
Dziś na blogu Polskie Reggae przedstawię Wam demo załogi Trzy Kolory Świata pochodzącej z Solca Kujawskiego. Trzy Kolory Świata powstały w 2008 roku, początkowo jako kwartet. Dziś grono muzyków liczy już 8 osób. Grają szeroko pojęte Reggae. Pierwszy koncert w obecnym składzie odbył się 24 kwietnia 2009 roku na przeglądzie zespołów Kingston Train Reggae Connections w Solcu Kujawskim. Ich muzyka została również dobrze przyjęta podczas Studenckiego Festiwalu Praw Człowieka W Sztuce, który odbył się w maju 2009 roku w toruńskim klubie Od Nowa. Mimo młodego stażu, muzycy zdążyli już przedstawić swoje aranżacje na organizowanym przez miasto Toruń Święcie Muzyki. Kapela stara się aby ich muzyka wyzwalała pozytywne emocje dla wszystkich, również dla tych, którzy na co dzień nie mają styczności z muzyką reggae. Mimo, że zespół w obecnym składzie gra od niedawna to dzięki zaangażowaniu wszystkich członków zespołu, podąża wyznaczoną sobie ścieżką.
Czytamy na stronie zespołu
"Teraz każdy z Was może posłuchać naszego demo w dobrej jakości na swoim odtwarzaczu mp3. Zapraszamy do pobierania i odsłuchania 4 otworów w jakości 320kb/s!" - mówią muzycy.
Nie pozostaje mi zatem nic innego jak zaprosić do zapoznania się z tym jednym z najnowszych powiewów świeżości na naszej ulubionej scenie polskiego reggae.

Linki do dema:
http://chomikuj.pl/Polskie_Reggae/Trzy+Kolory+Swiata/demo2009
i jeszcze raz to samo:
http://www.4shared.com/file/UV_xYgsK/Trzy_Kolory_Swiata_-_demo2009_.html

Brak komentarzy: