niedziela, 24 kwietnia 2011

Śmierć Kliniczna - THE BEST OF VOL.1


Witajcie
Dziś po długiej przerwie chciałbym przedstawić Wam zespół który nie do końca mieści się w ramach tego bloga,albo inaczej mówiąc mocno z tych ram się wychyla a jednocześnie bliski jest temu co tak lubimy.
Panie i Panowie.Mam zaszczyt przedstawić Wam zespół o którym wiele już napisano.Jedna z ciekawszych stron z info o zespole znajduje się tu.Z tej strony pochodzi zdjęcie jakie Wam prezentuję.
Nagrania jakie dziś i w najbliższym czasie Wam zaprezentuję dostałem od Jacka Szafira.Bardzo Ci Jacku dziękuję za te nagrania!
A oto linki do nagrania:
http://chhttp://www.blogger.com/img/blank.gifomikuj.pl/Polskie_Reggae/*c5*9amier*c4*87+Kliniczna/*c5*9amier*c4*87+Kliniczna+-+THE+BEST+OF+VOL.1
i jeszcze raz to samo:
http://www.4shared.com/file/q-Gkwel9/mier_Kliniczna_-_THE_BEST_OF_V.html

http://www.4shared.com/file/_u2UPt0X/mier_Kliniczna_-_THE_BEST_OF_V.html


http://www.4shared.com/file/rZFUYyee/mier_Kliniczna_-_THE_BEST_OF_V.html
Ps:Wydaje mi się że teraz jest najlepsza okazja aby podziękować wszystkim tym którzy dopominali się o "dalszy ciąg" bloga "Polskie Reggae".Daliście mi dowód że praca nad tym blogiem ma sens.Dziękuję !!!

16 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Brawo! Trzeba być nierozsądnym, żeby przejmować się jakimś Izraelem czy Bakszyszem. Niech sami sobie o swoje archiwalia dbają! A na nas czekają setki kapel, które swoje nagrania chętnie zamieszczą.

Anonimowy pisze...

No jasne kto by się przejmował jakimiś Artystami i kapelami w końcu My tu jesteśmy naważniejsi "najlepiej od razu wszystko i za darmo"
Komuna wiecznie żywa

Anonimowy pisze...

To wyżej chyba pisał jakiś menago, ale niech wie, że nic tu się nie pojawia bez wiedzy i zgody - ktoś nie chce tu swoich nagrań - to łaski bez ;)

Anonimowy pisze...

Śmierć Kliniczna, wielcy Artyści przez wielkie "A" - uczmy się od nich jak dbać o fanów! tak trzymać

Anonimowy pisze...

Dzięki za nagrania!
Pozdrawiam. Szeryf

Anonimowy pisze...

Szafir to nie cały zespół Panie Szeryf - wszyscy którzy są w temacie wiedzą jakie są relacje między nim a resztą - tak to delikatnie określę

fari pisze...

Witam
Cieszę się że tu jesteście i piszecie.
Postaram się odpowiedzieć na kilka komentarzy:
Anonimowy 1 i 2:Izraelem i Bakszyszem trzeba się przejmować i liczyć z ich zdaniem.Wielką nie wiadomą jest w tym przypadku jednak to czy usłyszymy czy nie usłyszymy nagrania te mniej znane,których zespoły nie wydadzą...Np.nagrań bootlegowych Izraela jeszcze do niedawna na blogu było ponad 30.Za np.5 lat wątpię aby gdzieś były dostępne.Kto na tym skorzysta?Menago,Kapela,Słuchacz?
Anonimowy 3:Masz rację.Mottem bloga jest "Nie po to by okradać,ale po to by pamiętać..."I tego się trzymajmy.Szkoda tylko że to ten blog dostaje po tyłku a nie te co jawnie piracą...
Anonimowy 4:Nic dodać,nic ująć.Podziękowania wielkie dla kapeli która stworzyła te niepowtarzalne dźwięki i dla Jacka Szafira za udostępnienie nagrań.
"Anonimowy" Szeryfie.Mam nadzieję że jeszcze coś razem zdziałamy na blogu lub gdzie indziej.Pozdrawiam.

fari pisze...

Anonimowy 6:Mam nadzieję że mój post i kilka kolejnych jakie chcę na bloga wstawić nie wywoła kolejnej "wojny".Relacje międzyludzkie członków zespołu Ś.K. to temat chyba nie na tego bloga.Tak mi się wydaje a zwady i waśnie to nie temat o którym pisać bym chciał.Tu chciałbym żyć muzyką...za którą dziękuję i Śmierci Klinicznej i wszystkim na blogu prezentowanym.

Anonimowy pisze...

pewnie dopiero po śmierci (niekoniecznie Klinicznej) co poniektórych poznamy te super wydawnictwa kosztujące zapewne bajońskie sumy na 10000 płytach CD w estetycznym digipacku, zobaczysz, jeszcze będą od Ciebie je brać

fari pisze...

Są dobre nagrania za które płaci się sporo,i takie które udostępniane są za darmo.Są nagrania kiepskie za które płaci się sporo lub są dostępne za darmo.Na blogu Polskie Reggae przedstawiam przede wszystkim materiały darmowe,te legalne w moim i nie tylko moim mniemaniu.Niech zarabiają cwaniacy i inni ...

fari pisze...

Anonimowy 6:Pozwolę sobie jeszcze raz powrócić do Twojego komentarza,bo wydaje mi się że jestem w temacie.Otóż relacje między Jackiem a zespołem Ś.K. są znakomite.Kłopoty pojawiły się natomiast w zespole R.A.P. gdzie nie do końca niektórzy okazali się ok.jeśli chodzi o prawa autorskie a to poważna sprawa.Nazwisk tu świadomie nie wymienię.
Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

to będzie R.A.P. czy nie? pamiętam Jarocin 86, Śmierć Kliniczna była tam przedstawiona jako "ci sami muzycy".

fari pisze...

R.A.P. dzięki uprzejmości Szafira pojawi się na blogu.Jeszcze nie wiem w jakiej kolejności zapodać kapele(co pierwsze Adis czy R.A.P.)ale na pewno nowe materiały się pojawią.Punki co mamy jeszcze przed sobą jedno albo dwa spotkania ze Ś.K.

Anonimowy pisze...

pierwszy R.A.P. oczywiście, bo starszy

Anonimowy pisze...

Witam!
Może trochę nie wczas, ale mam w domu parę nagrań Deadlock (ich reggowe oblicze), Śmierci Klinicznej, Kultury, Izraela i wiele innych. Gdybyś chciał, mogę Ci wysłać parę lub ewentualnie się wymienić.
Pozdrawiam

fari pisze...

Witaj anonimowy.Każda pora jest dobra na odświeżenie nagrań z przed lat.Chętnie zapoznam się z tym co posiadasz.Zapraszam do rozmowy.Mój adres to fari.polskiereggae@gmail.com.
Napisz proszę !!!!