poniedziałek, 18 maja 2009

The Synki i jedna Córka... ;-)

Zamieszczam to "ku pamięci", bo w shoutboksie już się przewinęło, ale na blogu przetrwa wiele, a ta młoda kapela - zapowiadająca się na wielki talent w dziedzinie ska na pewno warta jest tego, by upamiętnić i promować jej działalność. Przynajmniej mi przypadła do gustu już od pierwszych dźwięków. Poczytajcie i posłuchajcie zresztą sami, jak grają Synki z jedną Córką (na wokalu)!Wszystko zaczęło się w lutym 2008 r. Jako spora grupa grajków organizowaliśmy okazjonalne koncerty w Gim nr 1. Wtedy jeszcze nikt nie podejrzewał, co szykuje dla nas przyszłość. Po naprawdę udanych występach pozostał jednak niedosyt… i tak właśnie podczas wakacji 2008 narodziły się nasze nadjeziorne spotkania. Przychodził kto chciał, aby w gronie pozytywnie zakręconych ludzi zdzierać głos śpiewając i gadając, zawierać nowe znajomości, lub po prostu szarpać za struny i bębnić na djambe. Wszystko niestety (albo i stety) musi się kiedyś skończyć. Wakacje minęły, a los chciał, że wszyscy trafiliśmy do klasy politechnicznej w LO. Z 30 osób w klasie ok. 10 grało na jakimś instrumencie. Nie można było przegapić takiej okazji. Brakowało nam tylko wokalu. Na szczęście znalazła się jedna zagubiona owca. Madzia z ‘humana’ - niczym z piekła rodem. Wybaczyliśmy jej życiowy błąd wybrania tego haniebnego profilu klasy i ekipa skompletowana. Po miesiącu walki o miejsce, sprzęt, terminy, oraz biegania za Panem woźnym aby wymieniał korki, które notorycznie wywalaliśmy udało się zorganizować pierwszą próbę w październiku 2008.

Na http://www.myspace.com/thesynki (dzięki Jakub) można odsłuchać nagrań bootlegowych zespołu z pięknym, żeńskim wokalem :)

7 komentarzy:

Zbychowiec pisze...

sympatyczny zespół :)

Anonimowy pisze...

Fajny zespół ;D Z niecierpliwością czekam na demo ;D

Anonimowy pisze...

fajny zespół? Ludzie czego słuchacie? Muzyka sama w sobie jest nawet fajna, aczkolwiek wokal to istna masakra. Dziewczyno z takim głosem to się publicznie nie pokazuj. Najpierw naucz się śpiewać,a później bierz się za występy. Niestety muzyka fajna, wokal to porażka.

Anonimowy pisze...

Niestety muszę zgodzić się z moim przedmówcą. Chłopcy jeszcze przed wami dużo ciężkiej pracy. Jednakże na początku radzę zmienić wokal, który psuje waszą muzykę.

Anonimowy pisze...

Nie gustuję w tego typu muzyce, ale polskie regge to porażka, więc chłopcy z zespołu do dzieła. Zmieńcie to antytalencie muzyczne z wokalu. Powodzenia

fari pisze...

Witaj anonimowy.Niech krytyka będzie konstruktywna a kapela z ambicjami to na pewno coś z tego wyjdzie.
Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

www.facebook.com/thesynki zapraszam do odświeżenia informacji na temat zespołu, odsłuchania nagrań z EP'ki oraz śledzenia FB, się dzieje.