piątek, 26 grudnia 2008

Cherokee - Africa Is Hungry - Toruń 09.01.1993.


Witajcie...
...po przerwie spowodowanej awarią mojego komputera(niestety w dalszym ciągu nie wszystko jest jak należy).
Pragnę na początek przede wszystkim podziękować za życzenia i dobre słowa jakie dotarły do mnie i życzyć Wam jak i sobie samemu wszystkiego najlepszego a przede wszystkim wielu wspaniałych chwil spędzonych przy dźwiękach muzyki.
A teraz do rzeczy.Nagrania jakie dziś pragnę zaprezentować pochodzą ze zbiorów samego organizatora koncertu a materiał przedstawiam Wam za zgodą samego zespołu.Wielkie podziękowania Wam za wszystko.
http://www.4shared.com/file/77642146/9b8532b2/Cherokee_-_Africa_Is_Hungry_-_Toru_09011993_polskiereggaeblogspotcom_.html

dla Chomikowych maniaków - http://chomikuj.pl/Polskie_Reggae/Cherokee

2 komentarze:

jahlive pisze...

Bardzo się cieszę, że udało Ci się powrócić "do żywych" i jakoś zaktualizować bloga. A co z Dread Lion? W następnej notce postaram się zamieścić zdjęcia Cherokee, które mam dzięki uprzejmości naszego czytelnika Filipka. Mam nadzieję, że nie obrazisz się, że taka szybka aktualizacja po tak znaczącej blogowej "premierze" :)

Kolejny raz pozdrawiam świąteczno-noworocznie

fari pisze...

Dread Lion? Czemu nie.Jeśli wszystko dobrze pójdzie to następny będzie właśnie on.A co do zdjęć,to dawaj dawaj,i może nasi czytelnicy coś znajdą w szpargałach...