piątek, 19 września 2008

Wz'Rasta Vibracja

Zespół Wz'Rasta Vibracja. W przygotowaniu materiału uczesnitczyły takie osobistości jak Dj Krzak czy Pablopavo (obecnie znani z Vavamuffin). Wstyd nie mieć!
http://chomikuj.pl/Polskie_Reggae/Wz'Rasta+Vibracja
i jeszcze raz to samo:
http://www.4shared.com/file/100211198/d55102c1/WzRasta_Vibracja__polskiereggaeblogspotcom_.html
Zapraszam również na utworzoną w Wigilię 2008 roku przez Roper'a stronę o zespole Wz'Rasta Vibracja . "Strona zespołu Wz'Rasta Vibracja została stworzona z myślą o przywróceniu życia temuż zespołowi oraz po to, by zaprezentować go szerszemu gronu niż grono rodzinne członków. Prostota słów oraz ich uniwersalność, wyróżniające zespół Wz'Rasta Vibracja, trafiając do nowych odbiorców, przesyłają to, co jest domeną zespołów reggae. Przesyłają pozytywne wibracje.
Mamy nadzieję, że muzyka spodoba się. Tworzona ona była wtedy, kiedy części obecnych zespołów reggae jeszcze nie było na świecie." - pisze administrator serwisu.http://www.wzrasta-vibracja.slawski.website.pl/

1 komentarz:

Dorota Kałużyńska pisze...

Nareszcie ktoś coś zrobił w sprawie przywrócenia memo o tym zespole! :)
mam przyjemność posiadać płytkę demo i właśnie jej słucham, uwielbiam polskie reggae i wg mnie Wz`rasta są/byli na poziomie wielu dobrych składów które grają teraz. Szkoda że ...nie grają teraz. Pozdrawiam, ściskam i do zoba.