czwartek, 4 września 2008

The Rebels - Africa Is Hungry - Toruń 16.03.1991.


Witajcie
Od paru dni chodziło mi po głowie co Wam powiedzieć w tej wyjątkowej chwili.Jak ująć słowami to co chcę Wam teraz przedstawić.Niestety,moje słownictwo jest zbyt ubogie aby opisać to co działo się w głowach tych co stworzyli ten projekt.Projekt który niezmiennie od kilkunastu lat sprawia nam słuchaczom,uczestnikom,olbrzymią radość.Projekt który w jakiś sposób pomógł wielu ludziom,obcym,bliskim,potrzebującym.Jak opisać wielki wkład w zorganizowanie czegoś tak wielkiego i nie komercyjnego.Jak to opisać,Nie wiem.
Wiem natomiast komu podziękować ...
Podziękowania należą się:
- Organizatorom (Za wszystko co zrobili w sprawie organizacji koncertów a przede wszystkim Seniorowi P. za nagrania)
- Sponsorom festiwalu (Że chcieli...i pomogli ... )
- Zespołom (Za to że były,są i ........................................ )
- Tym wszystkim których nie wymieniłem a powinni być wymienieni.
- Przy okazji tym wszystkim,dzięki którym blog ten jest...

- I przede wszystkim chciałbym podziękować mojej najbliższej rodzinie,Asi i Marcie . Za to że są ciągle ze mną . Mimo tego że "Ciągle mnie nie ma"...

Wielkie podziękowanie wam wszystkim ! ! !


Teraz opiszę sprawy techniczne dotyczące nagrań.
Nagrania są takie jakie są.Postanowiłem zostawić wszelkie felery jakie zdarzyły się na koncercie (czyli:trzaski z kabli,zaniki sygnału,długie przerwy między poszczególnymi utworami itd.).Dzięki temu mamy obraz tego co działo się na koncercie i jak to się odbywało...
Natomiast starałem się w małym stopniu usunąć szumy i inne zniekształcenia jakie są normą przy takim nośniku jakim jest kaseta magnetofonowa.
Nie jestem specem od remasteringu.Dlatego materiały z kaset zgrywam w jak najlepszej jakości (aby w przyszłości móc powrócić do nich) a przedstawiam Wam jedynie postać okrojoną,taką jaką najłatwiej gdzieś wstawić.Jeśli macie pomysł gdzie wstawiać pliki do 500 MB za darmo to piszcie proszę.Wtedy bym wstawiał nagrania jak najbliższe w jak najlepszej jakości.
A teraz moi drodzy przyszedł czas na to aby zaprezentować Wam koncert jaki pierwszą swą edycję miał w roku 1991 w Toruniu.Czyli Africa Is Hungry .Na początek zespół jaki miał zaszczyt otwierać ten koncert,czyli The Rebels - Africa Is Hungry - Toruń 16.03.1991.
Życzę miłego odbioru.
Pozdrawiam Was .
Sławek / fari

http://chomikuj.pl/Polskie_Reggae/The+Rebels/Afryka+Is+Hungry+-+Toru*c5*84+16.03.1991
i jeszcze raz to samo:
http://www.4shared.com/file/89615475/f3422c18/The_Rebels_-_Africa_Is_Hungry_-_Toru_16031991_wwwpolskiereggaeblogspotcom_.html

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Z większych plików można utworzyć archiwa wieloczęściowe, np. po ok. 100 MB. Wtedy nie będzie problemu z ich umieszczeniem.

CzarnyAfgan pisze...

Jeśli są to nagrania z kasety to niema sensu dawać wyższej jakości niż 160. I tak nie będzie widać różnicy a jedynie będzie więcej ważyło (jedyny bezstratny format to flac)

Pozdrawiam, Afgan