czwartek, 3 lipca 2008

T.R.F.M. - Total Reggae Faza Max Demo

Oto na blogu Polskie Reggae mam zaszczyt przedstawić Wam zespół z mego rodzinnego miasta Wrocławia.Zespól działał od 1994 do 1996 roku.
http://www.4shared.com/rar/sE7GF_xN/Total_Reggae_Faza_Max_-_TRFM_D.html
I jeszcze raz to samo:
http://chomikuj.pl/Polskie_Reggae/T.R.F.M/T.R.F.M+Demo

5 komentarzy:

jahlive pisze...

Popraw to proszę! Zespół NIGDY nie występował pod taką nazwą. Zawsze jako skrótowiec T.R.F.M. (to coś, jakby na zespół CKWW mówić Cenny Klejnot Wolnej Woli). W "Encyklopedii polskiego reggae" figuruje inaczej :)

fari pisze...

Tak, zespół faktycznie bardziej znany jest pod nazwą skróconą,ale myślę że nie popełniłem jakiejś wielkiej gafy podając pełną jego nazwę.

fakir69 pisze...

Hm, wydawałem swego czasu ich kasetę i nigdy nie używali rozwiniętej nazwy. Inna rzecz, że byli z Wrocławia więc nie mogli mieć nic wspólnego z Abnegarre, które było chyba ze Słupska czy okolic. TRFM to był projekt ludzi związanych z punkowym zespołem Latające Odchody; grał tam też Marihuan który potem współtworzył Aggafari (czy jakoś tak).

Anonimowy pisze...

Tu Marihuan. Pełna nazwa Total Reggae Faza Max użyta była na naszej drugiej kasecie "Nikt nie jest...",gdzie znalazły się nagrania z klubu Amsterdam,fr.sesji z sali w WFF,a także utwory z sesji z ekipą z Kliniki.Ale TRFM było fajnym skrótem i raczej tego się trzymaliśmy.Zazwyczaj i tak się ludzie pytali jak?RMF?Wsumie zrobiliśmy dwa materiały autorskie,oraz gralismu utwory Kamana i Miki Mausoleum.Stare dzieje...

fari pisze...

Witaj Marihuan.Mam nadzieję że będzie mi/nam dane poznanie nagrania o którym wspomniałeś.Fajnie że zajrzałeś na bloga.Trzymaj się.