niedziela, 1 czerwca 2008

Swit - Koncert Zdzieszowice 29.11.1997 Klub Dookola Swiata

Świt
"Grupa ze Zdzieszowic. Powstała w 1996 r. z inicjatywy Adama Mościckiego, który grał od początku w zespole wraz z Andrzejem Cwynarem (bas) i Adrianem Zimermanem (perk.). Później do składu dołączali kolejni muzycy aż narósł on do ośmiu osób.
Zespół tworzył żywą, taneczną muzykę reggae połączoną z pełnymi nadziei tekstami, których autorem byt Adam, występujący również z Michaelem Blackiem i Maleo Reggae Rockers (z którymi nagrał płytę „Live 2002").
- „Najważniejszym elementem twórczości zespołu jest dobra zabawa z przyjaciółmi przy dźwiękach trójkolorowej wibracji, która powstaje na chwałę Najwyższego" - mówił założyciel grupy, Adam Mościcki.
Mimo że na jednym z przeglądów zdobyli główną nagrodę (możliwość nagrania demo w opolskim radiu), nie było im dane wydać albumu . Na swoim koncie zespół miał występy na jednaj scenie z Dub Synndicate,Maleo Reggae Rockers i Michaelem Blackiem,Jafia Namuel,Bakshish, Galago i Nowe Jeruzalem. Skład: Adam Mościcki (git.wok), Andzej Cwynar (bas) Adrian Zimerman (perk.),Jarosław Wacławik(instr.klaw.), Michał Prochera (trąbka),Tobiasz Sienkiewicz (saksofon.),Piotr Mościcki(instr.perk.), Marek Zarankiewicz(git.)"
Przytoczone za E.p.R.i.S.
Prezentowany materiał prawdopodobnie jest nie kompletny.Czy ktoś posiada go w całości?
http://www.4shared.com/file/112291428/5b2b4397/wit_-_Koncert_Zdzieszowice_29111997_Klub_Dookoa_wiata__wwwpolskiereggaeblogspotcom_.html
i jeszcze raz to samo:
http://chomikuj.pl/Polskie_Reggae/*c5*9awit

Brak komentarzy: