poniedziałek, 14 kwietnia 2008

I and I Pielgrzym Zine nr 2 1991http://chomikuj.pl/Polskie_Reggae/I+and+I+Pielgrzym+Zine
i jeszcze raz to samo:
http://www.4shared.com/file/146309702/34d9c51e/I_and_I_nr_2_1991_wwwpolskiereggaeblogspotcom_.html

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

A za 15-30 lat ktoś będzie na innym blogu zamieszał "Free colours" czy inszy "Reggaebeat" a jako pliki archiwalne to, co można dziś dostać w sklepach... (chyba, że będą nieśmiertelne jak "Biada biada biada" Izraela)

fari pisze...

Witaj
masz rację za 15-30 lat morze pojawi się plik archiwalny tej lub innej współczesnej gazety ale pamiętaj o tym że:koleś robił to własnym sumptem.Robił to sam z siebie(przy pomocy innych ale "oni" nie stanowili żadnej firmy,wydawnictwa...)Chcę zauważyć poza tym że w tym czasie nie było internetu jako takiego a jedną z form przekazu pisanego w miarę regularną na temat reggae było właśnie to pismo.
Pozdrawiam.
fari

Anonimowy pisze...

To się wówczas nazywało trzeci obieg... (dla tych, co pamietają, co to był drugi obieg;-). Zdawało mi się, że mam w domu wszystkie numery + parę innych gazetek. Poszperam po południu i dam znać jak coś znajdę. A jeśliby tu zajrzał PIELGRZYM - to wielkie pozdro od KRAMLI i (NEO)GOBBO

fari pisze...

Witaj (NEO)GOBBO
Mam nadzieję że znajdziesz numery jakich mi brakuje i inne ciekawe jakich nie mam.
Pozdrawiam.
Ps:Napisz proszę na mojego maila.

fari pisze...

A co do Jacka to chyba tutaj nie zagląda.Zresztą od kilku lat szukam jakiegoś namiaru na Niego i nic.Szkoda.

Anonimowy pisze...

ZNALAZŁEM!!! MAM!!! Numery 1 i 7 i jeszcze parę innych. Do tego jeden numer POLKAREGERAY, kilka REGGAE FRONT, jeden jeyny ARMAGEDDON, jeden ONE LOVE, do tego folderki dodawane do biletów na AFRYKACH (od 3 do 8) i jeszcze parę innych ciekawych druczków, m.in. rewelacyjna książeczka o ganji. Pisz na maila krajarek@gmail.com to ustalimy konkrety.
Aha - wielkie dzięki za tego Twojego bloga. Dowiedziałem się o nim dopiero parę dni temu od Krzyśka Paśniewskiego. Chylę czoła i służę czym mam.

fari pisze...

Dzięki za szybką odpowiedź.Już przechodzę na maila.
Pozdrawiam